Nejnovější recenze ze sekce Stroje na cukrovou vatu

Princess 29 2993

Princess 29 2993

Přidáno: 23. března 2012

• Chuť vaty
  • Doba než vatu připravíte

Když sem si obědnával produkt těšil sem se že si budu v pohodlí domova vytvořit svou cukrovou vatu , když sem ho rozbalil líbil sem mi ale když sem ho zapl byl sem zklamaný než natočíte jednu vatu uběhne tak 10 minut a vy už na to nebudete mít ani chuť a budete z toho zklamaní . . . proto nedoporučuji tento produkt

Ověřený zákazník ElektroCR.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. února 2012

Zakoupeno v ElektroCR.cz

• Děti milují cukrovou vatu a tohle mě napadlo,když synovec slavil narozeniny
  • Nic!!!Snad jen to omýváni po tom ;)

Po přečtení recenzí jsme skusili udělat vatu z rozdrcených bonparů a chuť i barva je výtečná!!bohatě stačí napůlit 3/4 cukru a 1/4 bonparů nebo půl na půl a máte skvělou vatu!opravdu doporučuji!

Přidáno: 11. ledna 2012

• Poteseni deti
  • Z obav o bezpecnost deti musi delat vatu dospeli

Prave jsme vas vyrobek vyzkouseli. Vata je chutove dobra. Na jednu davku se ovsem udela jen tretinovy smotek proti poutove. Takze jsme u toho stali opravdu dlouho,abychom vsechny chutove bunky uspokojili.

Přidáno: 23. prosince 2011

• SLIMTEX.CZ - POZOR!!! NESERIOZNÍ SHOP!!! Ze zkušenosti mohu napsat. Zboží je v cenách o cca 30% nižších proti ostatním nabídkám, ovšem platba na e-shopu pouze PŘEDEM!!! Na telefonickou dohodu slíbili dodání na dobírku, během celého týdne nedošlo nic a na telefonické urgence o dodání a žádosti o sdělení podacího čísla zásilky jen mlžili "skladníci spletli, podací číslo je u účetní, pošlu Vám ho do mejlu...". Řekl bych podvod a typ "Záložna". Mám jasno, tady už nikdy. Jejich adresa www.slimtex.cz.

POZOR NA SLIMTEX.CZ !!!!

Ověřený zákazník ELEKTROCENTRUM-EAT Ověřený zákazník

Přidáno: 24. října 2011

Zakoupeno v ELEKTROCENTRUM-EAT

• skladný
  • Nadělá jen pár chmíříček,ale rozhodně se výsledku nedá říct vata.A navíc když se Vám dostane cukr mimo,tak se rozhoří.Na přístroji je již prvním použití vidět,takže vrátit zřejmě nepůjde.Rozhodně už bych za něco takového peníze nedala.

O tento výrobek jsem měla zájem,protože miluju cukrovou vatu.Bohužel mé očekávání nesplnil.

Přidáno: 25. května 2011

• velmy kvalitni mašinka
  • cukru moc nesežere
  • delši doba dovosni služby

vyhodna koupje

Ověřený zákazník PPelectronic.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. července 2010

(naposledy upraveno 1. července 2010)

Zakoupeno v PPelectronic.cz

• Chutná vata